We zien dat de taal van uw browser is ingesteld op Nederlands. Kies onze Nederlandse website om de voor u meest relevante informatie te lezen.
Amerika Mexico , Amerika La Paz , Mexico USA , Amerika Rhode Island , USA Atlantische Oceaan Bretagne , Atlantische Oceaan La Rochelle , Atlantische Oceaan Azië Thailand , Azië Bahama's Abacos , Bahama's Exumas , Bahama's Caribbean Amerikaanse Maagdeneilanden , Caribbean Antigua , Caribbean Belize , Caribbean Britse Maagdeneilanden , Caribbean Grenada , Caribbean Guadeloupe , Caribbean Martinique , Caribbean St. Maarten , Caribbean Indische Oceaan Seychellen , Indische Oceaan Middellandse Zee Frankrijk , Middellandse Zee Corsica , Frankrijk Côte d’Azur , Frankrijk Griekenland , Middellandse Zee Athene , Griekenland Corfu , Griekenland Kos , Griekenland Lavrion , Griekenland Lefkas , Griekenland Italië , Middellandse Zee Napels , Italië Sardinië , Italië Sicilië , Italië Kroatië , Middellandse Zee Dubrovnik , Kroatië Pula , Kroatië Šibenik , Kroatië Trogir , Kroatië Montenegro , Middellandse Zee Spanje , Middellandse Zee Balearen , Spanje Turkije , Middellandse Zee Scandinavië Zweden , Scandinavië Stille Oceaan Australië , Stille Oceaan Nieuw Caledonië , Stille Oceaan Tahiti , Stille Oceaan
Aanbevolen bestemmingen Britse Maagdeneilanden , Caribbean Griekenland , Middellandse Zee Italië , Middellandse Zee Kroatië , Middellandse Zee Seychellen , Indische Oceaan St. Maarten , Caribbean
Jachtcharters
Volledige Service
Cabin charters
Drijvende Villa's
Hoeveel dagen wilt u blijven?

We are searching over 800 boats to find your dream yacht charter...

Niet beschikbaar
Start datum
Geselecteerde data
Ontvang een prijsopgave

Bent u gekwalificeerd voor een bareboat jachtcharter?

Bareboat charter

Als u op zeilvakantie wilt gaan maar niet zeker weet of uw zeilervaring voldoende is voor een bareboat jachtcharter, dan hebben we enkele tips en advies voor u.

Uw veiligheid is belangrijk voor ons en het is belangrijk dat u uw jacht op de door u gekozen bestemming kunt besturen. Voor zelfstandige charters verwachten we dat u ervaring heeft met het zeilen op een boot van ongeveer vergelijkbare grootte. Het is ook handig om ten minste één bemanningslid met vergelijkbare ervaring aan boord te hebben.

Voor de meeste bestemmingen (buiten de Middellandse Zee) heeft u geen vaarbewijs voor een bareboat charter nodig. Lees meer over onze bareboat jachtcharters.

De juiste bestemming vinden die past bij uw zeilervaring

Op onze bestemmingspagina’s vindt u informatie over het lokale zeilgebied, windsystemen en weersomstandigheden. Ons deskundige team kan u helpen als u het ervaringsniveau wilt weten dat vereist is voor de door u gekozen bestemming en of u gekwalificeerd bent voor een bareboat jachtcharter. Neem contact op met ons team.

We kunnen u adviseren waar u zeilen op zicht en kalm water kunt vinden. Ook als u op zoek bent naar een uitdaging, kunnen wij u helpen.

De Britse Maagdeneilanden zijn populair vanwege het kalme water en de gemakkelijke navigatie. Als je op zoek bent naar een ontspannen zeilvakantie, probeer dan Corfu, Lefkas en/of Preveza in Griekenland, want de Ionische eilanden bieden veel eilandhoppen en korte afstanden.

Onze bases in de Exuma’s en de Australische Whitsundays eilanden zijn goed voor zeilers die liever niet te sportief willen zeilen.

Zeilers die op zoek zijn naar meer uitdaging, kunnen vanuit onze bases Paros, Mykonos of Lavrion de Cycladen in Griekenland ontdekken, met het Meltemi-windsysteem. Kroatië, met haar Bora-wind, kan ook in de juiste tijd van het jaar sportieve zeilomstandigheden bieden.

Wanneer heeft u een erkend (internationaal) vaarbewijs nodig?

Een internationaal vaarbewijs is niet op alle bestemmingen vereist, maar u dient de specifieke vereisten van de door u gekozen bestemming controleren om te weten of u in aanmerking komt voor een bareboat jachtcharter.

Om in de Middellandse Zee, Zweden, Seychellen, Madagaskar, Thailand en Brazilië te mogen zeilen dient u in bezit te zijn van een ICC (International Certificate of Competence / Internationaal Vaarbewijs) of een RYA Day Skipper certificaat. Klein Vaarbewijs 1 en 2 kunt u behalen door middel van een examen bij het CBR.

Klein Vaarbewijs 1 en 2 zijn tegenwoordig automatisch een ICC. Oude vaarbewijzen kunt u laten omzetten in een ICC via het CBR. Neemt u altijd uw vaarbewijs mee naar uw bestemming! Op de meeste andere bestemmingen is een vaarbewijs niet vereist, maar uiteraard dient u altijd te beschikken over voldoende ervaring. Neemt u bij twijfel contact met ons op.

Weet u niet zeker wat de vereisten van uw bestemming zijn? Neem contact op met ons team.

Wat moet ik doen als ik niet de juiste zeilkwalificaties heb?

Als u niet over de juiste zeilkwalificaties beschikt voor de door u gekozen bestemming, kunt u altijd een schipper bijboeken wat veel voordelen biedt.

Schippers hebben uitstekende lokale kennis en de beste aanbevelingen voor lokale ankerplaatsen en restaurants om het meeste uit uw vakantie te halen.

Wat is nieuw?

Blijf op de hoogte van nieuws en evenementen of doe inspiratie op voor uw volgende jachtcharter en lees handige tips in onze nieuwste blogs.
Ga naar Blog
This site is registered on wpml.org as a development site.