We zien dat de taal van uw browser is ingesteld op Nederlands. Kies onze Nederlandse website om de voor u meest relevante informatie te lezen.
Amerika Mexico , Amerika La Paz , Mexico USA , Amerika Rhode Island , USA Atlantische Oceaan Bretagne , Atlantische Oceaan La Rochelle , Atlantische Oceaan Azië Thailand , Azië Bahama's Abacos , Bahama's Exumas , Bahama's Caribbean Amerikaanse Maagdeneilanden , Caribbean Antigua , Caribbean Belize , Caribbean Britse Maagdeneilanden , Caribbean Grenada , Caribbean Guadeloupe , Caribbean Martinique , Caribbean St. Maarten , Caribbean Indische Oceaan Seychellen , Indische Oceaan Middellandse Zee Frankrijk , Middellandse Zee Corsica , Frankrijk Côte d’Azur , Frankrijk Griekenland , Middellandse Zee Athene , Griekenland Corfu , Griekenland Kos , Griekenland Lavrion , Griekenland Lefkas , Griekenland Italië , Middellandse Zee Napels , Italië Sardinië , Italië Sicilië , Italië Kroatië , Middellandse Zee Dubrovnik , Kroatië Pula , Kroatië Šibenik , Kroatië Trogir , Kroatië Montenegro , Middellandse Zee Spanje , Middellandse Zee Balearen , Spanje Turkije , Middellandse Zee Scandinavië Zweden , Scandinavië Stille Oceaan Australië , Stille Oceaan Nieuw Caledonië , Stille Oceaan Tahiti , Stille Oceaan
Aanbevolen bestemmingen Britse Maagdeneilanden , Caribbean Griekenland , Middellandse Zee Italië , Middellandse Zee Kroatië , Middellandse Zee Seychellen , Indische Oceaan St. Maarten , Caribbean
Jachtcharters
Volledige Service
Cabin charters
Drijvende Villa's
Hoeveel dagen wilt u blijven?

We are searching over 800 boats to find your dream yacht charter...

Niet beschikbaar
Start datum
Geselecteerde data
Ontvang een prijsopgave

Hoe huurt u een zeiljacht voor uw vakantie

Aan boord Charteren
Share:
Link Copied to Clipboard

Als u zich afvraagt hoe u een jacht kunt charteren voor uw vakantie, of meer wilt weten over de verschillende soorten charters, dan bent u bij ons aan het juiste adres.

Een zeilvakantie biedt voldoende tijd om nieuwe eilanden te verkennen, te ontspannen op prachtige stranden en te snorkelen in tropische zeeën terwijl u quality time doorbrengt met uw familie en vrienden. Door avontuur en ontspanning te combineren, is een zeilvakantie een geweldige manier om uw welverdiende vakantietijd te besteden.

Klinkt interessant? Ontdek hoe u bij ons een jacht kunt huren voor uw vakantie.

1 Bepaal waar u wilt huren 

We hebben de grootste keuze aan bestemmingen, in feite hebben we meer dan 60 prachtige locaties waar u een jacht kunt huren voor een vakantie, waaronder het Caribisch gebied, de Bahama’s, de Indische Oceaan, de Stille Oceaan, Azië en de Middellandse Zee om er maar een paar te noemen.

Wij kiezen onze bases zorgvuldig.

 • Dicht bij luchtavens: onze bases liggen dicht bij grote internationale luchthavens of zijn bereikbaar per auto. Onze vriendelijke en gastvrije basisteams kunnen de transfer vanaf de luchthaven voor u verzorgen.
 • Lokale kennis: bij elke bestemming op onze website vindt u nuttige informatie om u te helpen bij de voorbereiding van uw zeilvakantie, waaronder informatie over de basis en het gebied.

Ontdek onze geweldige bestemmingen.

2 Bepaal welk type jachtcharter het beste bij u past 

Als u zich afvraagt hoe u een jacht huurt, moet u ook beslissen welk chartertype het beste bij u past. Wij bieden bareboat charters, charters met schipper, Cabin charters en volledig bemande jachtcharters.

 • Bareboat jacht charters voor zeilers: Als u zeilervaring heeft, kunt u een jacht huren en zelf zeilen met onze bareboat jachtcharters. Op diverse bestemmingen zijn ook enkele reizen mogelijk. Overweegt u een bareboat charter? Ontdek onze bareboat jacht charter-vloot.
 • Charters met schipper voor vakanties met een verschil: als u een zeilvakantie wilt beleven en niet kunt zeilen, vraagt ??u zich waarschijnlijk af hoe u een jacht kunt huren. Het enige wat u hoeft te doen is een schipper inhuren om de boot voor u te zeilen met onze jachtcharters met schipper. Zeilervaring is niet nodig. De schipper vaart het jacht, zorgt voor uw veiligheid, volgt het weer en adviseert u over uw route. Lees meer over onze charters met schipper.
 • Onze Cabin charters voor zorgeloze, opwindende vakanties: reserveer een hut met eigen badkamer en verken maar dan 15 prachtige bestemmingen wereldwijd met onze georganiseerde cruises. Het enige wat u hoeft te doen is uw vluchten boeken, aankomen en ontspannen. Onze ervaren kapitein vaart de boot terwijl een professionele kok alle maaltijden voor u klaarmaakt. Ontdek onze Cabin charters en lees ook onze veelgestelde vragen.
 • Bemande charters voor de ultieme luxe ervaring: Als u op zoek bent naar luxe, all-inclusive zeilvakanties, bieden onze bemande charters op onze privéjachten een vijfsterrenservice. Ontspan met uw gasten en geniet van een volledig persoonlijke ervaring afgestemd op uw voorkeuren. U heeft geen zeilervaring nodig, alleen een voorstelling van uw droomvakantie. Ervaar onze bemande charters en lees onze veelgestelde vragen.
 • Sabbatical jacht charters voor avonturiers: Voor degenen die op zoek zijn naar het avontuur van hun leven, zijn onze sabbatical jachtcharters ontworpen voor open water zeilliefhebbers die de wereld willen verkennen. Onze sabbatvloot is speciaal uitgerust voor reizen tot 12 maanden. Onze service voor lange charters omvat training, ondersteuning tijdens uw reis en onderhoud op onze bases wereldwijd. Stuur ons een email met uw wensen en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

3 Vind uw droomjacht 

Bij het zoeken naar uw droomjacht, zijn de volgende punten in onze gids voor het charteren van een jacht belangrijk om te overwegen. Onze boten zijn geprijsd op basis van hun leeftijd, kenmerken, bestemming en seizoen waarin u vaart.

Weinig tijd? Wij kunnen uw droomjacht voor u vinden. Neem contact op met ons team.

Wat vindt u belangrijke specificaties voor uw jacht?

Als u op weg bent naar een tropische of afgelegen bestemming, wilt u misschien een watermaker, A/C plus jacht kiezen.

 • Watermaker: deze maakt tijdens het varen zoet water, waardoor u onderweg niet hoeft te stoppen om water te tanken.
 • Airconditioning: kan in de haven heerlijk zijn, maar een airco kan ook behoorlijk luidruchtig zijn – de luiken en de zeebries zijn vaak voldoende om de hutten relatief af te laten koelen in de nacht

Snorkeler jumping into ocean

4 Plan uw aanvullende wensen

Wanneer u beslist dat u een jacht voor uw vakantie huurt, bedenk dan dat er veel dingen zijn die u kunt doen om uw verblijf nog gedenkwaardiger te maken:

 • Waterspeelgoed: u kunt bij ons kajaks en stand-up paddleboards huren die u mee kunt nemen voor extra plezier tijdens uw vakantie. Lokale aanbieders kunnen vaak nog extra watersportmateriaal leveren.
 • Boodschappen: u kunt de boot zelf bevoorraden of wij kunnen u van tevoren helpen bij het bevoorraden van het jacht als deze service beschikbaar is op uw bestemming
 • Schipper: als u niet kunt zeilen of niet zelf alle verantwoordelijkheid wilt, voeg dan een schipper toe die zijn lokale kennis kan delen en de boot voor u kan varen
 • Chef-kok: als u niet wilt koken, kunt u een chef-kok toevoegen om een speciale gelegenheid te vieren

5 Stel uw perfecte reisplan op 

Doe inspiratie op op onze bestemmingspagina’s, waar u ideeën voor reisroutes van een week, hoogtepunten van bestemmingen en dingen die u tijdens een jachtcharter kunt doen, vindt. Hier zijn enkele overwegingen die u kunt maken voordat u vertrekt:

 • Spreek met uw gasten af hoe u uw tijd wilt besteden. Wilt u zeilen, ontspannen en zwemmen voor anker of aan wal gaan en het land verkennen?
 • Plan stops als u uit eten wilt gaan of wilt winkelen op lokale markten. U wilt niet ontdekken dat u zich in een gebied zonder voorzieningen bevindt.
 • Spreek van tevoren de hoogtepunten af die u gezien moet hebben. U kunt dan uw tijd voor anker en aan land maximaliseren met uw reisschema.
 • Bedenk of u jachthavens wilt gebruiken. Als u in een jachthaven wilt liggen, reserveer dan één of twee dagen vooraf een ligplaats, zeker in het hoogseizoen kan dit nodig zijn.
 • Wees flexibel in uw routeplanning – het weer kan onverwacht anders zijn waardoor u uw route wilt aanpassen of u kunt het ergens zo naar uw zin hebben dat u langer wilt blijven.

Nu u precies weet hoe u bij ons een jacht moet charteren, wordt het tijd om die droom werkelijkheid te laten worden! Als u vragen heeft, neem dan contact op met ons team, of ga voor meer zeilvakantie-inspiratie naar onze blogs.

Share:
Link Copied to Clipboard

Wat is nieuw?

Blijf op de hoogte van nieuws en evenementen of doe inspiratie op voor uw volgende jachtcharter en lees handige tips in onze nieuwste blogs.
Ga naar Blog
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.